Proč zvolit naše řešení

Proč zvolit naše řešení


Naše jednotky jsou vyrobeny z kvalitních komponent a následně jsou pečlivě kontrolovány všechny jejich funkce. Díky tomu jsou řádově spolehlivější, než konkurence – netrpí závadami ani výpadky. Jednotky mají navíc dokonalou diagnostiku, takže pokud dojde k chybě nebo dokonce poruše, vždy dokážeme přijít na důvod.


Jsme schopni sledovat také stav paliva, spotřebu a náhlé úbytky v nádrži.

Z dat, poskytovaných naší jednotkou, se dá zjistit i to, zda řidič jezdí bezpečně a snižuje opotřebení vozidla – nebezpečné brždění, agresivní jízda, překračování rychlosti, ap.

Číst dále

palivomer_300x300
Další

Náš systém má několik unikátních funkcí, jako je komunikace s navigacemi, aplikace pro mobilní telefony a tablety, možnost sledování provozních parametrů vozidla a diagnostika vozidla. Pokud existuje funkce, kterou nenaleznete v detailním výpisu funkcí jednotky, pak vězte, že naši programátoři jsou ochotní ji vytvořit.

Komunikace s navigacemi

Jednotka Vetronics je schopna oboustranné komunikace s navigacemi Garmin a Dynavix. Naplánovaný cíl trasy vozidla vidíte v aplikaci Webdispečink, odkud ho můžete i měnit. Do vozidla můžete spolu s cílem trasy poslat i jeho podrobnější popis. Prostřednictvím našeho systému můžete posílat krátké textové zprávy ze služby Webdispečink do vozidla a naopak.

Mobilní aplikace

Webdispečink je přístupný z mobilních zařízení včetně chytrých telefonů, pro které jsme vyvinuli užitečné aplikace. Vše podstatné, jako je poloha vozidel, kniha jízd, statistiky a podobně najdete ve svém mobilu. Pro řidiče existuje aplikace WD Fleet, která nahrazuje funkce doposud dostupné pouze prostřednictvím navigací Garmin. Patří mezi ně komunikace s řidičem, plánování a změny trasy dispečerem, optimalizace trasy a podobně.

Sledování provozních parametrů

Díky špičkovému hardware i software dokáže systém sledovat a samozřejmě i zaznamenávat celou řadu provozních parametrů vozidla, např. stav paliva v nádrži, přesný stav tachometru, zatížení náprav, teplota v přepravním prostoru, jízda s tempomatem a podobně.


Diagnostika vozidla

Systém je možno napojit na sběrnice CAN u osobních a FMS u nákladních vozidel, tedy na palubní diagnostický systém vozidla. Díky tomu dokážeme sledovat technický stav vozidla, a to prostřednictvím jeho chybových hlášení, např. výpadky ve spalování paliva, stavu palivového systému, systému odvětrávání a podobně. U vozů Škoda dokážeme sledovat i servisní intervaly, tedy za jak dlouho má jít vozidlo na servisní prohlídku.

Úpravy na míru

V případě, že jste ani v našem vyčerpávajícím přehledu funkcí jednotky nenašli tu, kterou potřebujete právě vy, nezoufejte. Jsme ochotni pro vás vytvořit jakoukoli funkci na míru – tedy pokud to dovolí hardware, který je ovšem opravdu velmi flexibilní. Kontaktujte naše obchodní oddělení, které s vámi domluví vše potřebné. Především ale udělá rozvahu prací, aby se Vám investice skutečně vyplatila.

Zpět
Správa